#1 2010-03-25 19:07:10

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Postacie

Oto postaci! Możecie wybrać sobie, jaką postacią chcecie być.
Jedyne, czego mogę Wam życzyć, to miłego wybierania!


- Rodzina Cullenów:
Esme Cullen
Carlisle Cullen
*Alice Cullen
*Jasper Hale
Rosalie Cullen
Emmett Cullen
Bella Swan
*Edward Cullen
*Renesmee Cullen

- Amazonia:
Zafrina
Senna
Kachiri

- Denali:
Tanya
Carmen
Kate
Eleazar
Sasha
*Vasilii

- Egipt:
Amun
Kebi
Benjamin
Tia

- Irlandia:
Maggie
Siobhan
Liam

- Rumunia:
Stefan
Vladimir

- Volturi:
Aro
Marek
*Jane
Alec
Kajusz,
Suspicja
Athenodora
Didyme
Gianna
Chelsea
Afton
Corin
Demetri
Felix
Heidi
Renata
Santiago

- Nomadzi Amerykańscy:
Garett
Mary
Peter
Charlotte
Randall

- Nomadzi Europejscy:
Alistair
Charles
Makenna

- Wampiry Zagraniczne:
Huilen

- Pół-wampiry:
Nahuel

- Wilkołaki:
*Jacob Black
Sam Uley
*Seth Clearwater
*Leah Clearwater
Harry Clearwater
Quil Ateara
Embry
Paul
Jared
Colin
Brady

- Ludzie:
Jessica Stanley
Eric Yorkie
Mike Newton
Angela Weber
Charlie Swan
Renee Dwyer
Waylon Forge
Phil
Pan Molina
Dr Grenady
Mrs. Sue Clearwater
Lauren
Tyler
Emily Young
Claire Young
Rachel Black
Rebecca Black
Kim


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#2 2010-03-26 16:29:21

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Vasilii
Nazwisko: -
Rasa: pół-wampir
Wiek rzeczywisty: 21 lat
Wiek ciała: 18/19 lat

Wygląd: Tak ja na obrazku.
Charakter: Rockowa, szalona dziewczyna. Potrafi być czasami chamska, ale umie być również czuła i wrażliwa.
Historia: Jej dzieciństwo nie należało do udanych, lecz dużo ją nauczyło. Rówieśniczki uważały ją za chłopczyce, pomimo tego, że była bardzo kobieca.
Lubiła i nadal lubi życie "ekstremalne"
Ciekawostki: Umie czytać w myślach innych.


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#3 2010-03-26 17:15:32

 Alice Cullen

Administrator

929609
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 287
Punktów :   

Re: Postacie

Akcept


Dziś mnie kochasz <3
Jutro nienawidzisz !
Dziś mnie pragniesz <3
Jutro się wstydzisz -.-

Offline

 

#4 2010-03-26 22:59:23

 Jasper Hale

Wampir

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 389
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Jasper ,,Jazz’’
Nazwisko: Hale, urodzony jako Whitlock
Wiek: prawdziwy wiek – 164 lata, fizyczny wiek- 20 lat. Urodzony w 1843 roku w Texasie. Przemiana nastąpiła w 1863 roku.
Zdolność: kontrolowanie atmosfery oraz emocji towarzyszących mu osób.
Charakter: bardzo tajemniczy i skryty, nie jest zbyt kontaktowy. Chłodny w stosunku do innych ludzi/wampirów.
Historia: Jasper Hale formalnie znany jako Jasper Whitlock urodził się w 1843 r., dorastał w Houston w Teksasie. W 1861 r., miał niespełna 17 lat, postanowił skłamać na temat swojego wieku by móc zaciągnąć się na ochotnika do Armii Konfederatów. Podając że ma 20 lat, uwierzono mu ze względu na jego wzrost, służył w Wojnie Secesyjnej. W wojsku zrobił błyskawiczną karierę. Dzięki wrodzonej silnej charyźmie szybko awansował na kolejne stopnie, w wyniku czego, po jego pierwszej bitwie pod Galveston, Jasper stał się najmłodszym Majorem w Teksasie i to bez przyznawania się ile naprawdę ma lat.
Kiedy do portu Galveston przybiły okręty Unii, powierzono mu kierowanie ewakuacją kobiet i dzieci. Jeden dzień zajęło przygotowanie ich do wymarszu,a potem poprowadził pierwszą kolumnę cywili do Houston. Do miasta dotarli po zmroku. Jasper został tam na tyle długo, żeby upewnić się, że wszyscy z kolumny są bezpieczni, a potem załatwił sobie nowego konia i ruszył w drogę powrotną.
Ciekawostki: zwinny oraz silny, nie lubi tracić nad sobą kontroli.

Offline

 

#5 2010-03-26 23:02:53

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Postacie

Akcept.


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#6 2010-03-27 09:39:59

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Bella, Isabella
Nazwisko: Swan / Cullen
Wiek prawdziwy: 23 lata
Wiek fizyczny: 19 lat
Wygląd: Ciemne, długie, kręcone włosy i złote oczy. Ma białą skórę mieniącą się w słońcu. Jest dość drobna i nie zbyt umięśniona choć bardzo silna.
Charakter: Jest spokojna i cicha. Ciepła i opiekująca w stosunku do bliskich. Towarzyska realistka, bardzo wrażliwa.
Historia: Urodziła się 13 września 1987r. Wychowała się w Phoneix z mamą. W wieku 17 lat postanowiła przyjechać do taty do Forks. Poznaje Edwarda, który mówi jej, że on i jego rodzina są wampirami. Przeżywają wiele wzlotów i upadków, ale w końcu biorą ślub. Bella podczas podróży poślubnej zachodzi w ciążę. Zaraz po tym jak urodziła Renessme, Edward zmienił ją w wampira.
Zdolności: Umiejętność tworzenia niewidzialnej tarczy, która chroni ją przed atakami mentalnymi podobnie uzdolnionych wampirów.
Ciekawostki: Ominęła etap nowo narodzonej. Nie ciągnie ją do ludzkiej krwi.

Ostatnio edytowany przez Bella Swan (2010-03-27 09:41:08)




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

#7 2010-03-27 12:10:56

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Postacie

Akcept.


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#8 2010-03-27 15:10:39

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Postacie

Szczerze mówiąc, to też nie wiem czy możny być kimś takim
Ale skoro taka chcesz być to nie mam nic do gadania
Akcept.


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#9 2010-03-27 20:53:03

 Edward Cullen

Cullen

2594549
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 146
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Edward "Eddi"
Nazwisko: Cullen urodzony jako Masen
Wiek: prawdziwy wiek – 109, wygląda na 20 lat.
Zdolność: czytanie w myślach ludzi i wampirów oraz w ograniczonym stopniu również zmiennokształtnym.
Charakter: Edward jest bardzo poważną osobą. Ma wyrafinowane poczucie humoru. Potrafi być cyniczny i niemiły, ale zazwyczaj stara się być uprzejmy. Wychowany w czasach pierwszej wojny światowej, ma maniery dżentelmena. W stosunku do Belli jest troskliwy, zaborczy i nadopiekuńczy. Rodzinę stawia na pierwszym miejscu. Dzięki swojemu urokowi potrafi zamącić w głowie niejednej kobiecie, lecz jego wygląd potrafi także przerazić. Edward,miewa częste wahania nastrojów.
Historia: Edward urodził się 20 czerwca 1901r. Jego matka nazywała się Elizabeth Masen a ojciec - Edward Masen (senior). W roku 1918 świat ogarnęła pandemia grypy hiszpanki. Wśród tysięcy umierających ludzi znalazła się rodzina Edwarda. Pierwsza fala epidemii zabrała Edwarda seniora, następnie umarła Elizabeth. Tuż przed śmiercią, kobieta w gorączce prosiła doktora Carlisle'a Cullena, by postarał się uratować życie jej syna za wszelką cenę. Carlisle zmagał się z własnym sumieniem, ale w końcu podjął decyzję. Zabrał matkę Edwarda do kostnicy, następnie wrócił po jej syna. Nikt nie zauważył, że Edward jeszcze żyje - zbyt wielu ludzi było chorych, nikt nie zwracał uwagi na to co robi Carlisle. Doktor zabrał chłopaka do swojego domu i tam przemienił go w wampira, kąsając go.
Ciekawostki: zwinny i bardzo szybki, strasznie zazdrosny o Bellę, czasem potrafi stracić nad sobą kontrolę.


And so the Lion fell in love with the Lamb.

Offline

 

#10 2010-03-27 21:08:50

 Alice Cullen

Administrator

929609
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 287
Punktów :   

Re: Postacie

Jasne , że akcept.


Dziś mnie kochasz <3
Jutro nienawidzisz !
Dziś mnie pragniesz <3
Jutro się wstydzisz -.-

Offline

 

#11 2010-03-31 00:00:56

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Sam
Nazwisko: Uley
Wiek: ma 27 lat
Zdolność: czytanie w myślach członkom sfory. Umiejętność ukrywania niektórych myśli przez zmiennokształtnymi.
Charakter: Spokojny lecz potrafi również pokazać pazury. Jest sprawiedliwy i władczy. Bije od niego autorytet. Ma także zdolności przywódcze. Ma zdolność do samokrytyki. Czasem jest wredny i porywczy. Jeśli kocha do do szaleństwa i bywa bardzo zazdrosny. Ogółem rzecz ujmując drzemie w nim wulkan, który jeśli wybuchnie może być ciężko go uspokoić.
Historia: Sam urodził się w rezerwacie w plemieniu Quilette. Jego dzieciństwo i dorastanie było pasmem wzlotów i upadków. Wychowywała go tylko matka gdyż ojciec od nich odszedł nie wiadomo gdzie. Sam ukończył szkołę i poszedł do pracy. Pewnej nocy bardzo źle się poczuł. Przez kilka następnych dni miał wysoką gorączkę i nie pokazywał się ludziom na oczy. W końcu podczas pełni księżyca po raz pierwszy zmienił się w wilka. Dziś jest przywódcą sfory z La Push.
Ciekawostki: Na ogół spokojny i opanowany mężczyzna lecz jego cierpliwość też ma swoje granice. Ma dużą muskulaturę. Uwielbia skakać z klifu.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#12 2010-03-31 16:17:36

Vasilii

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1903
Punktów :   

Re: Postacie

Akcept.


Moja dusza płacze bez odpowiedzi mi dlaczego
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Offline

 

#13 2010-03-31 19:38:15

 Nick

Administrator

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 477
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Nick
Nazwisko: Bradburry
Rasa: Wampir
Wiek rzeczywisty: 198 (rok urodzenia 1812
rok zamiany w wampira 1830)
Wiek ciała: 18
Wygląd: Nick wygląda na typowego nastolatka, nawet jego cera jak na wampira wygląda bardzo ludzko. Wygląda na 18 lat i na tyle się czuje. Na jego twarzy jest wieczny uśmiech, nie potrafi się smucić nawet kiedy powinien. Jest wysoki, ma około 183, za bycia człowiekiem uwielbiał przesiadywać na basenie więc ma sylwetkę typowego pływaka- wyrzeźbiony brzuch i umięśnione nogi i ręce.
Charakter: Miły, sympatyczny i przyjacielski. Czasami ma tak zwane głupawki, czyli zachowuje się jak nastolatek mimo, że urodził się ponad 150 lat temu. Jego pasją jest muzyka zwłaszcza rockowa. Potrafi grać na gitarze zarówno zwykłej jak i elektrycznej, na perkusji i klasykę fortepianu.
Historia: Nick urodził się w Londynie w 1812 roku. Był typowym nastolatkiem jak na te czasy, jednak zawsze robił rodzinie na przekór. Kiedyś spotkał dziewczynę, która była niesamowicie piękna, zaczął się z nią spotykać. Niestety okazało się, że ta kobieta nie była wolna, miała chłopaka, który raz go dorwał, gdyby nie ona prawdopodobnie by go zabił. Okazało sie bowiem, że para była wampirami, a rzekomy partner zaatakował Nick`a na szczęście zdążył go tylko ukąsić ponieważ jego partnerka go od niego odciągnęła. Przemiana zajęła mu 2 dni, po niej zabijał zarówno zwierzęta jak i ludzi, nie czuje różnicy pomiędzy ich krwią. Zaczął podróżować po świecie szukając podobnych do niego nie tylko z rasy...
Dar: Potrafi czytać w myślach i wysyłać w nich wiadomości. Nie sprawia mu problemu odległość ani żadne tarcze mentalne czy psychiczne.
Znaki szczególne: Wieczny uśmiech, kolczyki w wargach i grzywka na oczach.

Ostatnio edytowany przez Nick (2010-04-01 11:41:24)


_____________________________________
⚥⚥'Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi.
Mężczyzna - przeważnie - potrzebuje tylko miejsca'⚥⚥ : *

Offline

 

#14 2010-03-31 19:40:29

 Kate

Administrator

11836610
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 794
Punktów :   

Re: Postacie

ja...akcept


♥ Czasami życie przybiera idealny kręg...czasami przybiera niezrozumiane figury.
Rozłąka była dopiero początkiem mojej podróży.
Pokazała mi ona co jest w życiu najważniejsze...a miłość, że bez niej  życie nie ma takich pięknych barw ♥

Offline

 

#15 2010-04-04 17:56:38

Lilly

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 82
Punktów :   

Re: Postacie

Imię : Lilly
Nazwisko : -
Rasa : Wilkołak
Wiek rzeczywisty : 18
Wiek ciała : 16/17
Wygląd : Lilly jest szczupła i niezbyt wysoka. Ma brązowe oczy, mały nosek i długie brązowe włosy. Zazwyczaj nosi luźne bluzki i wytarte jeansy,a Jej ulubionym obuwiem są tenisówki.
Charakter : Jest miła, dowcipna i zabawna.Uwielbia spędzać czas w towarzystwie.Pasjonuje ją śpiew i taniec. Ma sześć własnych piosenek, które zdobyły dużą popularność.Jej ulubioną rozrywką jest surfing i jazda na desce.Wszyscy lubią ją za jej osobowość, poczucie humoru i świetny głos.
Historia: Lil była przeciętną nastolatką ,póki nie rozprzestrzeniły się jej piosenki , jej rodzice dla bezpieczeństwa wysłali ją do dziadków i tam zaczęły się przejawy zmiany w wilka. Jej dziadek wytłumaczył jej , że on i jej ojciec był wilkołakiem i że Lil ma to w genach i doradził jej , żeby na jakiś czas wyniosła się do La push aby nikt nie zauważył kim naprawdę jest i by się podszkoliła.
Ciekawostki : Jest młodą wilczycą , więc nie potrafi jeszcze zapanować nad gniewem i przemianą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl