#1 2010-04-06 02:06:33

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Samotnia Sama

Po kilku krokach zmienił się w czarnego jak noc basiora i pognał jak wicher w miejsce, które znały tylko trzy osoby. On, Leah i Emily. Biegł przez las by zatrzymać się w niewielkiej ciemnej grocie. Wskoczył na najwyższą półkę i tam się położył. Nie miał już siły dłużej wstrzymywać łez. Teraz one płynęły mu z oczu strumieniami. Wilk łkał cicho starając się nie zwracać na siebie uwagi innych mieszkańców tego miejsca. Były nimi nietoperze, które on słyszał bardzo dobrze. Był wściekły na siebie, że okazał słabość. Był wściekły za to, że po raz kolejny zranił Leę. Był wściekły na tą nieznaną wilkołaczycę, która musiała wtargnąć jego poukładane i spokojne dotąd życie.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#2 2010-04-06 02:27:48

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Już pod postacią wilczycy, biegła w jedyne miejsce, które przyszło jej do głowy. Nie wiedziała, czy Sam jeszcze o nim pamiętał, ale skierowała się w stronę groty. Kiedy dobiegła na miejsce, nie widziała go, a jedynie wyczuwała jego obecnosć. Spojrzała na najwyższą półkę, na której leżał olbrzymi, czarny basior. Z jego oczu, strumieniem spływały łzy.
Sam.. - jęknęła widząc, jak cierpi. Wskoczyła na miejsce obok niego, kładąc się w podobny sposób. Łeb oparła na wyciągniętych do przodu łapach. Czekała, aż będzie gotowy się odezwać.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#3 2010-04-06 02:31:55

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Co tu robisz? Wiem, że zachowałem się jak ostatni idiota mówiąc ci to co powiedziałem ale nie umiałem już dłużej tego w sobie dusić. jego myśl pełna była skrywanego przez lata cierpienia. Gdyby mógł rzucił by się jeszcze raz z klifu ale nie mógł im tego zrobić. Nie teraz.
Wybacz mi. Myśl była skierowana zarówno do Emily jak i do Lei.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#4 2010-04-06 02:36:43

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Miałam nadzieję, że jeszcze pamiętasz to miejsce  - przyznała szczerze.
- A ty mi wybaczysz? Gdybym tylko wiedziała.. Sam, z pewnością nie robiłabym tylu podłych rzeczy - było trochę za późno na usprawiedliwienia. Zamknęła oczy. Przez to głupie wpojenie skomplikowało się życie tak wielu ludzi jej bliskich. Tak wielu ludzi przez to cierpiało.
- Nie chcę, żebyś przeze mnie znowu cierpiał


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#5 2010-04-06 02:37:31

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

*Biegł najszybciej jak mógł, kierował sie ulotnym tropem siostry, w końcu wpadł do nieznanego sobie kompletnie miejsca, stanął jak wryty słysząc ich rozmowę, czasami przeklinał w duchu to że cała Sfora słyszy swoje myśli wzajemnie, nie wiedział kompletnie co ze sobą zrobic w tej chwili, więc stał u wejścia groty nie wypowiadając w myśli ani słowa. Stał w kompletnej ciszy*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#6 2010-04-06 02:43:51

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Wejdź Seth. I tak wiem, że tu jesteś. myśl pomknęła do adresata.
Leah to chyba ty musisz mi wybaczyć a nie ja tobie. Rozumiem Cię bardzo dobrze. Gdybyś ty mnie nagle rzuciła bo znalazłabyś sobie kogoś innego to tez bym stał się zgorzkniały i wredny. A przez Ciebie nie będę cierpiał. Będę cierpiał za was wszystkich o ile takie cierpienie nastąpi. To co mówił Seth dało mi do myślenia. Ogień tej Hermiony go się nie tykał. W końcu Seth też jest wilkiem tak samo z resztą jak ja i ty. Więć jest duża szansa, że i mnie ogień nie tknie. Dlatego zaproponowałem taką pomoc. To jedyne co wpadło mi do głowy. przekazał myślowo obojgu i usiadł na półce ze zwieszonym łbem.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#7 2010-04-06 02:49:14

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Postaram się nie utrudniać ci życia, naprawdę - obiecała solennie. Skupiła się już tylko na ich planie.
Ja też nie widzę innego wyjścia. Ale co, jeśli ten ogień zacznie cię parzyć? Co wtedy? - nie mogła nawet o tym myśleć.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#8 2010-04-06 02:54:01

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Przepraszam....oboje wybiegliście tak nagle, musiałem sprawdzić czy wszystko w prządku *oboje usłyszeli jego cicha myśl. Wstał i wszedł w głąb jaskini, usiadł  w rogu jaskini, najniżej jak się dało*
Nie dopuszczajmy do siebie tej myśli...ale jeśli..wtedy nie zostaje nic innego jak wcielić w życie nasz plan B...mianowicie zanim Hermiona wykona jakiś ruch ja sie na  nią rzuce...i wtedy Leah pomoże albo mi, albo Tobie Sam.. *dodał w myśli, położył się na dole, kładąc łeb na łapach*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#9 2010-04-06 02:58:04

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Seth ostatnio Cię połamała. Ale zgodzę się z wami. Będę potrzebował pomocy, jeśli ten plan nie wypali. przyznał się w myśli spokojnie patrząc na Setha i Leę.
Leah teraz już znasz moje uczucia. A ty mi życia nie utrudniasz. Nie mogłabyś tego zrobić. To ja sobie je sam skomplikowałem. przesłał myśl spokojną i pełną zrozumienia.

Ostatnio edytowany przez Sam Uley (2010-04-06 03:04:05)


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#10 2010-04-06 03:09:27

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

-Zaakpcetujmy mój plan B innego nie ma..Sam nie połamała mnie złamała mi tylko jedno żebro..to nic wielkiego..
*westchnął wstając*
-Nie wiem jak Wy, ale ja zostawiłem narzeczoną, samą w salonie, długo nas nie ma tyle sie nie nakłada jedzenia...ja idę na razie *rzucił im weselszą myśl i wybiegł*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#11 2010-04-06 14:34:18

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Popatrzyła za odchodzącym Sethem. Nie chciała, żeby cokolwiek teraz popsuło szczęście jej brata. Tak naprawdę dopiero teraz zdała sobie sprawę z tego, że każdy z nich ryzykuje dla innych życie, które jest zbyt cenne, aby taką stratę przeboleć. Za to jej życie nie było nikomu potrzebne. Nie zostawiała po sobie nikogo, kto nie mógłby bez niej żyć. Miłość Sama być może i była silna, ale wiedziała, że on i tak należy do Emily. Oddałaby teraz wiele, żeby móc stanąć na jego miejscu. I znowu los spłatał jej figla – chociaż należała do Sfory, nie mogła stanąć na równi z innymi mężczyznami. Czuła się bezużyteczna.
–Też chyba powinieneś wracać do .. do swojej narzeczonej. Musisz jednak wiedzieć, że możesz liczyć na naszą pomoc.– posłała Samowi myśl, która była zbyt silna, by się jej sprzeciwić. Położyła swoją łapę na jego, w geście wsparcia. Widząc, jak mała była w porównaniu do niego, uśmiechnęła się lekko i zabrała łapę.
-Ty również znasz moje uczucia. A ja nie chcę, żeby cokolwiek między tobą a Emily popsuło się przeze mnie – pomyślała, nie patrząc na niego. – Ale chciałabym, żebyśmy się przyjaźnili. Mam dość tych okropnych sytuacji, do których dochodzi zawsze, kiedy jesteśmy gdzieś razem. Czas chyba to  przerwać. – dodała po chwili milczenia, oczekując na jego reakcję.

Ostatnio edytowany przez Leah Clearwater (2010-04-06 18:00:36)


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

#12 2010-04-06 23:35:18

Sam Uley

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 182
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Jeśli tego chcesz to dobrze będziemy przyjaciółmi a teraz rzeczywiście wracajmy. Mogą nas potrzebować. przesłał myślą i zeskoczył z półki. Powoli jakby chodził w betonie brnął do wyjścia. Po chwili zniknął w ciemności i pobiegł do domu Clearwaterów.


"... Czkaj ty kanalio strzelająca ludziom w plecy! Zaraz Ci halucynacja rozproszy wszystkie zęby z pyska."
Maja Lidia Kossakowska
"Zbieracz burz" tom 1

Offline

 

#13 2010-04-07 19:08:46

Leah Clearwater

Wilkołak

17557704
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: Samotnia Sama

Nie miała pojęcia, jak wytłumaczyć mu, że nie chodzi jej o przyjaźń zwyczjanie banalną i słynną z tak wielu dennych filmów. Ponieważ znali się tyle czasu, miało być to coś głębszego, jednak nie stającego na drodze jego związku z Emily.
Widząc jego zaniepokojenie, zeskoczyła z półki i chwilę potem biegła za nim do swojego domu.


Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl