#271 2010-04-16 22:51:12

Seth

Wilkołak

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2341
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*wszedł do pokoju*
-Hej Bell.....*zaczął ale zatrzymał sie kiedy usłyszał myśl Sama*
-Na plaże..*rzucił krotko i wybiegł z pokoju*


" Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają. "
-by Bella.

Offline

 

#272 2010-04-16 22:54:49

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*spojrzała na niego unosząc brwi*
Seth.. Czekaj..
*krzyknęła za nim i wybiegła z pokoju trzaskając drzwiami*




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

#273 2010-04-22 16:39:14

Renesmee Cullen

Cullen

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 284
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*Weszła do pokoju i położyła torbę obok drzwi. Usiadła przy biurku i zaczęła pisać wiadomość:

Mamo, tato...
Postanowiłam wyjechać na trochę, muszę odpocząć. Nie bierzcie tego do siebie. Wiecie, że bardzo Was kocham. Na kilka dni zatrzymam się w Seattle a potem jeszcze nie wiem co zrobię. Gdybyście czegoś potrzebowali to dzwońcie. Kocham Was.
Ness.

P.S. Gdyby Jacob się pokazał powiedzcie, że za nim bardzo tęsknie i jeśli będzie chciał to niech do mnie zadzwoni.


Gdy skończyła pisać położyła kartkę na łóżku. Zabrała torbę i wyskoczyła przez okno. Skierowała się do Seattle.*


"-Zgadłam prawda?
Cofnął się z rękoma podniesionymi do góry, starając się przemówić mi do rozumu.
-Dobrze wiesz, że nad tym się nie panuje...
-Ty zapchlony kundlu! Jak mogłeś! Moje dziecko! Jak śmiałeś wpoić sobie moją córkę?! Zupełnie Ci odbiło!"

Offline

 

#274 2010-05-01 14:21:44

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*Wskoczyła do pokoju przez okno wcześniej je otwierając. Gładko wylądowała na podłodze i zamknęła za sobą okno. Odwróciła się na pięcie i rozejrzała po pokoju. Czuła zapach Renesmee, zmarszczyła delikatnie brwi. Jeszcze raz dokładniej przeczesała pokój. Zauważyła kartkę na biurku. Podeszła do tego biurka i wzięła kartkę w ręce. Przeczytała uważnie i cicho westchnęła z bezradności. Usiadła na krześle przy biurku bez sensu gapiąc się w kartkę,*




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

#275 2010-05-10 21:57:29

Renesmee Cullen

Cullen

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 284
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*SMS do Belli: Hej mamo. Co u Was?*


"-Zgadłam prawda?
Cofnął się z rękoma podniesionymi do góry, starając się przemówić mi do rozumu.
-Dobrze wiesz, że nad tym się nie panuje...
-Ty zapchlony kundlu! Jak mogłeś! Moje dziecko! Jak śmiałeś wpoić sobie moją córkę?! Zupełnie Ci odbiło!"

Offline

 

#276 2010-05-17 15:16:35

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*Nagle usłyszała, że jej telefon wibruje. Podniosła się odkładając kartkę na biurko i podeszła do swojej torby leżącej na łóżku. Przeszukała ją chcąc znaleźć telefon. W końcu znalazła go i odczytała wiadomość. Bardzo ucieszyła się, że to od córki. Uśmiechając się szeroko odpisała.*




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

#277 2010-05-17 15:24:55

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*Usiadła na łóżku czekając na odpowiedź od córki. W między czasie sięgnęła po pilota, który leżał na szafce nocnej i włączyła telewizor. Leciał jakiś dramat, więc zaczęła się uważnej przyglądać scenom filmowym.*




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

#278 2010-05-17 18:03:55

Renesmee Cullen

Cullen

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 284
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*W sumie chciałam ustalić ale zadziałałam pod wpływem impulsu. Po prostu musiałam to zrobić... Nie jestem pełnoletnia i chyba nigdy nie będę. Wrócę już niedługo. U mnie nic ciekawego. Zatrzymałam się w hotelu w Seattle... A... Co w La Push?*


"-Zgadłam prawda?
Cofnął się z rękoma podniesionymi do góry, starając się przemówić mi do rozumu.
-Dobrze wiesz, że nad tym się nie panuje...
-Ty zapchlony kundlu! Jak mogłeś! Moje dziecko! Jak śmiałeś wpoić sobie moją córkę?! Zupełnie Ci odbiło!"

Offline

 

#279 2010-05-19 18:29:48

 Bella Cullen

Cullen

3077576
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-03-26
Posty: 913
Punktów :   

Re: Pokój Belli i Edwarda

*Oderwała wzrok od telewizora aby przeczytać wiadomość. Odpisała i wróciła do oglądania.*




"Mogłabym spędzić całe życie w twym słodkim poddaniu, mogłabym zatracić się w tej chwili na zawsze. Cóż.. każda chwila spędzona z Tobą jest chwilą w zaufaniu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl